Velikonoční výslužka

Saunování

Infrasauna je perfektním prostředkem k relaxaci. Pomáhá k odstranění stresu, psychického vypětí, nespavosti a celkové vyčerpanosti. Kromě toho saunování posiluje obranyschopnost organizmu, a tedy i fyzickou kondici. Intenzivní pocení dokáže organizmus zbavit zplodin látkové přeměny. Posilte svoji jarní imunitu, buďte méně nemocní.

Vaječná koupel

Vaječná koupel je založena na příznivých účincích vajec, která obsahují velké množství vody, jejichž největším zdrojem je bílek. Na složení sušiny se podílejí především bílkoviny a tuk. Bílkoviny jsou obsaženy v bílku i žloutku, kdežto tuky jsou soustředěny jenom ve žloutku. Obsah cukrů ve vejci je minimální a minerální látky jsou především ve skořápce, kdežto ve vaječné hmotě jich je velmi málo. Jednotlivé složky vajec mají blahodárný vliv na pokožku.

Relaxační masáž

Vaječnou koupel ve whirlpool doplňuje relaxační masáž. Ta slouží k uvolnění těla a mysli, odstraňuje stres, zmírňuje bolesti zad, ztuhlost šíje, přináší zklidnění při nadměrném duševním a fyzickém vypětí a celkově osvěžuje. Má blahodárný vliv na nervovou soustavu a pozitivně ovlivňuje psychický stav člověka. Po masáži by již neměla následovat žádná náročnější činnost.

Aby si v průběhu procedur přišly na své i chuťové buňky, je vám plně k dispozici drobné občerstvení v podobě lahodné vaječného likéru.

V prodeduře je zahrnuto:

  • privátní infrasauna
  • koupel v hydromasážní vaně s vaječným likérem
  • masáž zad a šíje
  • ručníky v ceně
  • délka 90 minut

obrázek