Analýza fyzické a tělesné kondice

Svět se v posledních letech velice zrychlil a to se podepsalo hlavně na našich stravovacích návycích a času, který věnujeme svému tělu. Jenže zdraví je jedna z nejdůležitějších věcí na světě, kterou máme, proto bychom ho němeli odkládat na druhou kolej.

Nadváha či obezita je jedna z civilizačních chorob, která zabíjí více lidí než hladomor. Mnoho lidí se snaží svůj problém „vyřešit“ speciálními čaji, tabletami či jinými doplňky stravy. Další velice oblíbená metoda je dieta, nejlépe taková, kdy drasticky omezíme přísun kalorií. Takovýto postup často není efektivní a pokud se podaří zhubnout, tak se původní váha rychle vrátí zpět. A to raději nebudeme ani myslet na to, co se při takovém masochismu ve vašem organismu odehrálo. Proto se musí každá dieta konzultovat s odborníkem, který provede analýzu vašeho těla a podle ní doporučí dalši postup.

Analýza v našem studiu je velice dobrý start do změny životního stylu. Navíc, je velice motivující, když vidíte po každém měření, že úprava jídelníčku a dělání nějaké té sportovní aktivity má pozitivní dopad na celé tělo.

20.04.2017